tr

Manuchar kökleri 1880 yılına dayanan (Maas & Co) lojistik tecrübesini, 1985 yılından itibaren Manuchar NV unvanı ile uluslarası ticaret alanında devam ettirmiştir. 1990`lı yıllar sonrasında “gelişmekte olan ülkeler” üzerine yaptığı yatırımlar ile bugün dünyada 40’ın üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir. 2007 yılında Ackermans & van Haaren (BEL20) ile yaptığı stratejik işbirliği ile  daha da güçlenerek yoluna devam ediyor.

 

1880

A. Maas & Co.'nun Kuruluşu

A. Maas & Co.'nun Kuruluşu
A. Maas & Co. , 1880 yılında kululmuş ve yıllar içinde güçlü bir uluslararası ticaret ve lojistik grubuna dönüşmüştür.  1985 yılından itibaren Maas. & Co. uluslararası ticaret ve lojistik faaliyetlerine Manuchar unvanı altında global bir strateji ile devam etmiştir.

2016

Manuchar Türkiye

Manuchar Türkiye
Manuchar, stratejik lokasyonu ve dinamik pazarı ile dünyanın en ilgi çekici ekonomileri arasinda olan Türkiye`ye uzun yıllardır hizmet veriyor.

Bu kapsamda müşterilerimize daha verimli, sürdürürebilir ve rekabetçi hizmetler sunmak ve lokal tedarik zinciri ağımızı genişletmek ve Manuchar Grubu’nun Doğu Avrupa – Akdeniz bölgesindeki tüm ticari ilişkilerini İstanbul merkezli olarak yürütmek adına 2016 yılı başında Manuchar Türkiye ofisimizi kurduk.

Lokal ofisimizin faaliyete geçmesi ile birlikte, tedarikçilerimize Türkiye satışlarında destek vermek ve müşterilerimize daha iyi hizmet kalitesi sağlayabilmek adına stratejik bölgelerde depolar açarak katma değerimizi yükselttik. Önce 2016 yılında  faaliyete geçen Gebze, sonra 2017 yılında Mersin, Gaziantep,İzmir ve Ankara depolarımız ile tedarik ve lojistik ağımızı büyütüyoruz.

geri