tr

En güçlü yanlarımızdan biri, iş ortaklarımızla karşılıklı fayda ve saygıya dayanan uzun vadeli ilişkiler kurmamıza olanak tanıyan yüksek performanslı ekiplerimizdir.  Manuchar, kendi alanlarında mesleki tecrübeye sahip, organizasyonumuz genelinde mükemmel bir hizmet sunmamızı sağlayan nitelikli personel istihdam etmektedir.

 

Satış

Satış

Satış ekiplerimizin temel amacı, müşterilerimizin işlerini iyi anlayarak ihtiyaçlarını tespit etmek ve bu ihtiyaçları doğrultusunda doğru zamanlama ile entegre çözümler sunmaktır. Bu çözümler her bir müşterimiz için ayrı ayrı ve kendi alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz tarafindan yapılır. Böylelikle, iyi bir ekip çalışması oluşturabilir, güçlü ve uzun vadeli ilişkiler kurabiliriz.

 

Operasyon

Operasyon

Sadece ürünlerimizin satışlarına kadar olan süreçte değil, satış sonrasında da nitelikli personelimiz tarafından sevkiyat, gümrükleme, depolama, nakliye ve dökümantasyon aşamasında müşterilerimize azami hizmeti sunma gayreti içerisinde oluyoruz. Tüm operasyon sürecini koordine ederken aynı zamanda süreç ile ilgili düzenli bilgi paylaşımı yapıyor ve güvenlik, kalite ve hizmet odaklılık prensiplerimizle müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılamayı amaçlıyoruz.

 

Tedarik

Tedarik

Satınalma ekibimiz, ekip çalışmasına yatkın, etkili iletişim, müzakere ve karar verme becerilerine sahip, kendisini sürekli yenileyerek; tedarik zincirinde katma değeri korumaya istekli kişilerden oluşur. Bu sayede Manuchar, tedarik zinciri aktivitelerinin eşzamanlı bir şekilde yönetilmesi için iyi bir ortam oluşturur.

 

Kalite

Kalite

Manuchar her zaman sürekli iyileştirme/geliştirmeye odaklanmıştır. Süreçlerimizin kalitesini organize bir şekilde yönetmek ve müşterilerimizin memnuniyetini garanti altına almak için global kalite standartlarımıza bağlı olarak çalışıyoruz.
Çalışanlarımızın düzenli eğitimler ile gelişimine katkı sağlarken aynı zamanda güvenli ve dinamik bir çalışma ortamı sunuyoruz.

 

geri