tr

Şirketimiz

Manuchar, Belçika’nın Antwerp şehrinde bulunan uluslararası ticaret, lojistik ve dağıtım şirketidir. Başta gelişmekte olan ülkeler olmak üzere, 40’tan fazla ülkede kendi yerel alt yapımız ve 2.000’den fazla çalışanımız ile birlikte; dünya genelinde toplam 171 lokasyonda faaliyet gösteriyoruz.

Türkiye’deki müşterilerimize daha etkin ve tam kapsamlı hizmet sunabilmek adına Şubat 2016’da Manuchar Kimya (Manuchar Türkiye) kuruldu. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, dünyanın dört bir tarafından kimyevi hammadde/gıda takviyelerinin tedariğini sağlıyor, uluslararası ve lokal lojistik, gümrükleme, depolama, stok yönetimi ve finansal destek faaliyetlerinin tamamında yüksek verimli performansımız ile güvenli hizmet sunuyoruz.

Aynı zamanda Türkiye’de üretilen birçok kimyasal hammadde, mineral ve gıda takviyelerini tedarik ederek yine dünyanın dört bir yanına ihracatını gerçekleştiriyoruz.

Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz

Şirketimizin Misyon ve Vizyon Bildirisi, hedeflerimizin tanımlandığı ve stratejik planlarımızın geliştirilmesi için temel bir kılavuzdur.

 

 

keşfet

Tarihçe

Manuchar’ın uzun yıllardır hizmet ettiği Türkiye’de yerel pazarlardaki konumumuzu güçlendirmek, yurt dışı pazarlarda daha geniş bir alana yayılmak ve yeni iş birlikleri kurmak adına Şubat 2016’da Manuchar Türkiye kuruldu.
keşfet

Ekibimiz

 

Gücünü, deneyimli ekibinden ve çalışma ilkelerinden alan Manuchar, sunduğu her kaliteli hizmetin başarı olarak geri döneceğine inanıyor ve önceliklerini müşterilerinin yararlarını gözeterek saptıyor.

 

 

keşfet