tr

Kalite & Sorumluluk

Manuchar’ın Kalite Yönetim Sistemi, operasyonel risklerin tespiti, risk yönetimi ve yönetiminin iyileştirilmesi yoluyla çeşitli endüstri standartlarına göre müşterileri ve tedarikçilerimizin beklentilerini karşılar.

Kalite Yönetim Sistemi’mize göre, standart işletim prosedürlerini kullanarak verimli ve güvenli çalışan sistemler elde ediyor ve performans göstergelerinin ölçülmesi ve gözden geçirilmesi yoluyla da performansımızı sürekli olarak iyileştiriyoruz.

Bunlara ek olarak, toplumsal sorumluluk, sürdürülebilirlik ve çevreye olan bağlılığımız gibi kalite prensiplerimiz; çalışanlarımıza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize ve faaliyet göstermekte olduğumuz toplumlara karşı duyduğumuz sorumluluk doğrultusunda, kurumsal kültürümüzün önemli birer unsurlarını oluşturuyor.

 

Kalite Yönetimi

 

Kalite Politikamız, Manuchar’ın tüm dünyadaki ofislerinin birbirine bağlı standartlarla nasıl tek bir grup olarak çalıştığını tanımlamaktadır.

 

 

keşfet

Risk Yönetimi

 

Operasyonel faaliyetlerimizle ilişkili riskleri,  5S Uygulama yaklaşımını kullanarak sürekli olarak değerlendiriyor ve çalışanlarımız ve ziyaretçilerimiz için en üst düzey güvenlik seviyesini, işortaklarımız için en kaliteli hizmeti sağlıyoruz.

 

 

keşfet

Cevre, Çalışanlarımız ve Toplum ile ilgili Sorumluluklarımız

 

Manuchar’ın E3 Programı’nın amacı; tedarikçi ve müşterileri bir araya getirmek, çalışanların iş sağlığını ve güvenliğini sağlamak, ve içinde bulundukları yerel topluluklara sosyal sorumluluk projeleri ile destek vermektir.
Operasyonlarımızın çevresel etkilerini en aza indirgeyerek çevreyi koruyoruz.

 

 

keşfet