tr

Hizmetlerimiz

Gelişmekte olan pazarlarda rakiplerden farklılaşmak için yalnızca tedarik konusunda güçlü olmanın yeterli olmadığına inanıyor, zincirdeki tüm unsurların birbirini desteklemesi gerektiğini düşünüyoruz.

Fiyat, hız, satış sonrası sunulan hizmetler gibi kilit unsurlar birbirini destekleyici olmalı ve entegre bir şekilde sunulmalı.

Ticaret

 

Tedarik zincirinde “Kazan-Kazan” anlaşmalar için sadece etkili müzakereler yeterli olmayıp, aynı zamanda tedarik zincirine uygun anlaşmaların da yapılması gerekir. Bu aşamada müşterilerimizin deneyimlerimiz ve global ağımız sayesinde daha karlı sonuçlar almasını sağlayarak, sürdürülebilir büyüme için güvenilir ilişkiler kurmalarına destek oluyoruz.

 

keşfet

Lojistik

 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, maliyet etkin ve hizmet odaklı endüstriyel çözümleri uzun yıllara dayanan nakliye ve tedarik zinciri deneyimimiz ile sunuyoruz.

keşfet

Hammadde Dağıtım Hizmetleri

 

Müşteri memnuniyetini temel alan çalışma anlayışımız ve dünyanın her yerinde bulunan lokal ekiplerimiz sayesinde doğru bir tedarik zinciri yönetimi için; sürekli işbirliği, daha iyi çıktılar ve uzun süreli çözümler yaratacak gerekli bilgi, beceri ve tecrübeye sahibiz.

 

keşfet